Борги по зарплаті на підприємствах Сміли зменшились майже на півмільйона

Загальна сума заборгованості по виплаті зарплати на підприємствах Сміли станом на 1 серпня становила майже 9,5 мільйонів гривень. Про це повідомлялося на засіданні тимчасової комісії з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати, забезпечення страхових внесків до Пенсійного фонду та своєчасного надходження до бюджетів всіх рівнів.
Станом на сьогодні вона зменшилася на 406 тисяч і складає 9,052 мільйонів гривень. Зазначалося, що борги були також на таких економічно-активних підприємствах як міський район електричних мереж та дорожньо-експлуатаційна дільниця, станом на 30 серпня погашені повністю.
Серед числа тих, де не виплачена повністю зарплата Смілянська медико-санітарна частина №14. Понад два мільйони гривень заборгували працівникам підприємства-банкрути в т.ч.: радіоприладний завод «Оризон», КЖВП «Наш Дім», Смілянське спеціалізоване Конструкторське бюро, «Приладобудівний завод «Райдуга». До числа тих, хто не виплатив повністю зарплату належить і TOB «Еліт», що призупинив свою діяльність. Саме борги по цьому підприємству складають левову частку загального боргу – більше 3,5 мільйони гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *