Благодійна акція щодо підтримки людей з цукровим діабетом

11 листопада в актовій залі міської поліклініки для дорослих відбулася безкоштовна благодійна акція щодо підтримки людей з цукровим діабетом. Відвідувачі мали можливість ознайомитися зі спеціалізованою літературою, виміряти тиск, рівень цукру крові та прослухати лекцію з лікування та профілактики цукрового діабету. Акція приурочена до Всесвітнього дня боротьби із цукровим діабетом, який відзначається щорічно 14 листопада.

Ця хвороба є однією з найважливіших проблем в галузі охорони здоров`я, оскільки є одним з найбільш витратних захворювань.

Сьогодні в світі налічується понад 3,5 млн. хворих. Хворіють як діти, так і дорослі. Тільки в місті Смілі зареєстровано 2172 хворих на цукровий діабет дорослих та 15 дітей.

Цукровий діабет супроводжується гіперглікемією (підвищеним рівнем цукру) та глибокими порушеннями вуглеводного, жирового, білкового і мінерального обміну, що є наслідком недостатності інсуліну в організмі.

Щоб вчасно виявити хворих на цукровий діабет проводять аналіз крові, сечі на цукор та інші дослідження. У хворого можуть з`явитися скарги на спрагу, сухість в роті та часте сечовиділення. При появі таких симптомів необхідно обов’язково звернутись за порадою до лікаря.

Раїса Маркова,

лікар кабінету здорового способу

життя міської поліклініки для дорослих

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *