Благодійний турнір спортивного клубу “Восток”

Смілянська міська громадська організація «Спортивний клуб Восток» другий рік поспіль проводить благодійний турнір. Метою таких турнірів, є допомога дітям, які хворіють онкологічними захворюваннями. Цього року організаційний комітет змагань вирішив допомогти Дарині Капрізовій.
Змагання відбулися 7 березня в спортивному залі Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.
Відділ сім’ї, молоді та спорту управління освіти Смілянської міської завітав на змагання з подарунками. Також тут був і генеральний секретар федераці фунакоші шотокан карате України Станіслав Голубець, який підтримав спортивний клуб та наголосив, що в нелегкий для країни час президент спортивного клубу Сергій Цаподой проводить змагання такого рівня з благочинною метою допомоги дітям.
Сергій Цаподой вручив подяку Віталію Дякону за співпрацю в проведенні даного турніру. Він відзначив, що турнір набирає обертів і має багато прихильників. Загалом у заході взяли участь представники клубів: СК «Восток» (м.Сміла), СК «Будокан» (м.Черкаси), СК «Бушидо» (м.Черкаси), СК «Спарта» (м.Сміла) та СК «Хокайдо» (м.Черкаси), ДЮСШ «Локомотив» (м.Сміла).
По завершенню змагань переможці були нагородженні медалями, грамотами та кубками.
Спортивний клуб «Восток»
Відділ у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *