Аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на майже 24 мільйона гривень

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – липня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 23,9 млн грн.
За результатами ревізій, перевірок державних закупівель місцеві органи виконавчої влади, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 45 управлінських рішень.
За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 15 досудових розслідувань.
За вчинені фінансові порушення 126 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 41 – до дисциплінарної та матеріальної, 4 посадові особи звільнено із займаних посад.
У 140 випадках до установ, де виявили порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень.
Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, щопідлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 126,9 млн грн., повідомляє прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на інформацію Державної аудиторської служби України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *