Акція Всеукраїнського благодійного фонду «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

4 квітня 2016 року, в Смілі стартувала ХІ акція Всеукраїнського благодійного фонду «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ». Метою якої є збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень України.

В приміщенні Смілянського міськвиконкому відбувся круглий стіл, присвячений старту акції. Разом зі спеціалістами ЦСССДМ, волонтери обговорили особливості участі та подальший план дій, отримали скриньки та ідентифікатори.
Сам Благодійний фонд «Серце до серця» був створений у січні 2006 року. Його головною метою є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб. Засновники фонду поставили перед собою ціль – порятунок життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, всебічного контролю і публічного звітування.
Сміляни завжди займають активну життєву позицію тому така акція мотивує на суспільно корисну діяльність, що сприяє позитивним змінам в суспільстві. Молодь охоче самореалізовується, організовуючи благодійні розважальні та пізнавальні заходи, ярмарки та акції. Варто зауважити, що вже три роки поспіль Сміла є лідером Черкаської області по збору коштів. За підсумками Х Всеукраїнської благодійної акції «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» волонтерами Черкащини зібрано 14481,4 гривень, з них 10699,84 – досягнення Смілян.
Акція триває до 24 квітня 2016 року.
Не будьте бадужими, не минайте увагою волонтерів зі скриньками, адже вони роблять добре діло!
Дякуємо Всим за участь, підтримку і довіру!
З повагою, СМЦСССДМ!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *