7 жовтня відбудеться перший міжнародний забіг «Гордість Нації: ветеранська десятка»

4c90ca22ab5488bf9928a217a0f71aa6_1535446434_extra_largeНезадовго до Дня захисника України, 7 жовтня, у Києві вперше відбудеться забіг міжнародного формату «Гордість Нації: ветеранська десятка». Цей забіг буде проведений в рамках національного проекту ветеранського духу та єдності «Гордість Нації», що відбуватиметься 5-8 жовтня в столиці.

За задумом організаторів проект підтримки захисників України має на меті вшанувати тих, хто не повернувся з війни, віддячити тих, хто став на захист Батьківщини, підтримати тих, хто після війни отримав складні поранення, каліцтва та захворювання після участі в бойових діях. Проект «Гордість Нації» – символ єдності заради перемог, який об’єднує людей, які змінюють себе, змінюють навколишній світ, змінюють країну.

Програма проекту «Гордість Нації» включає в себе семінарські спілкування для ветеранів України від ветеранів США, перший в Україні забіг міжнародного формату «Гордість Нації: ветеранська десятка» серед чинних військовослужбовців всіх підрозділів ЗСУ та НГУ, ветеранів війни України, кадетів та ветеранів США, Великої Британії, Литви, Данії, Грузії та інших країн в рамках Київського міжнародного марафону «9th Wizz Air Kyiv City Marathons». Також відбудеться благодійний збір коштів на підтримку учасників бойових дій, які отримали інвалідність внаслідок онкозахворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті. Відбудеться також фестиваль силових видів спорту.

Зареєструватися для участі в марафоні «Гордість Нації: ветеранська десятка» можна онлайн.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *