38 років виповнилося Смілянському промислово-економічному коледжу

logoСьогодні 38 років виповнилося Смілянському промислово-економічному коледжу ЧДТУ. Його було відкрито 19 вересня 1980 року як філію Київського радіомеханічного технікуму.

За інформацією Смілянського навчального закладу, становлення та розвиток промислово-економічного коледжу був продиктований вимогами часу і на початковому етапі свого існування нерозривно пов’язаний із історією радіоприладного заводу у місті Сміла. Адміністрація раідоприоадного заводу з перших днів існування навчального закладу активно сприяла створенню сучасної матеріально-технічної бази. Наказом директора заводу Баннікова Ю.О. філія була зарахована як підрозділ заводу.

Для належного забезпечення навчального  процесу потрібні були висококваліфіковані спеціалісти. З цією метою до співпраці були залучені провідні фахівці заводу з відділів головного конструктора, головного технолога, відділу товарів народного споживання та інших підрозділів.

В 1993 році заклад став самостійним навчальним закладом і отримав назву «Смілянський радіотехнікум» з правом здійснення навчання студентів на денному відділенні на базі повної середньої освіти. У 1997 році увійшов як структурний підрозділ до складу Черкаського інженерно-технологічного інституту. В тому ж році технікум отримав право на підготовку спеціалістів на базі неповної середньої школи (9 класів).

В 2011 році Смілянський радіотехнікум отримав статус колледжу. Очолює коледж директор Володимир Шиян. Протягом майже 40-річного існування навчального закладу підготовлено понад 4,5 тис. фахівців, які працюють у різних галузях народного господарства нашої держави.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *