42% перевірених суб’єктів господарювання порушували правила поводження із пестицидами

0pestucuduУ 2021 році фахівці Держпродспоживслужби області 68 перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог поводження з пестицидами. Порушення санітарних норм і правил виявлені у 29 (42%) випадках. Серед порушень – неоповіщення населення про майбутні роботи і строки, протягом яких забороняється перебування людей в обробленій зоні, недотримання зон санітарного розриву тощо.

Протягом 2021 року розглянуто 24 звернення від фізичних осіб щодо порушень санітарного законодавства у сфері поводження з пестицидами й агрохімікатами та негативного впливу на життя населення, пов’язаного із застосуванням пестицидів на присадибних ділянках, городах, приватних домоволодіннях.

Порушення при перевірці звернень було встановлено у 6 випадках.

За результатами заходів державного нагляду (контролю), до адміністративної відповідальності притягнуто 18 посадових та фізичних осіб на загальну суму 4947 грн.

На адресу суб’єктів господарювання було направлено 29 приписів про усунення порушень санітарного законодавства, інформують в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *