18 сіток та “кікімор” передали захисникам Смілянські волонтерські центри

У Смілянському волонтерському центрі, що розташований в приміщенні школи №10 за тиждень отримали допомогу 46 внутрішньо переміщених осіб, одна малозабезпечена родина та родина військового, який захищає нашу державу на передових рубежах. Допомога була передана у вигляді теплого одягу, шапок, взуття, дитячого харчування, підгузків та іграшок тощо.

Для жителів Херсону сміляни відправили велику посилку теплого одягу. Нашим захисникам сплели та передали 6 “плямок”, 6 маскувальних сіток.

Крім цього, передали теплий одяг та шкарпетки, нижню та термобілизну, теплі пледи, державні прапори, фігурки янголів-охоронців, прилад нічного бачення, пляшки для води.

Волонтерський центр запрошує смілян і ВПО, які проживають в місті, долучитись до волонтерської діяльності Центру та допомогти у плетінні сіток, “кікімор”, “лісовиків”, дуже потрібних взимку нашим військовим для виконання бойових завдань.

Активно працює у Смілі і волонтерська організація мікрорайону Гречківка. Нині її учасники сплели і передали на передову 5 маскувальних сіток і 1 “кікімору”.

Робота у цьому напрямку у Смілі триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.