На подвір’ї між податковою та магазином «Ходак», що у мікрорайоні машинобудівного заводу, вкрали кришку люка. Про це повідомили газеті “СМІЛА” читачі. Це вже не перше звернення від мешканців про те, що на дорогах та подвір’ях масово крадуть люки, підвищуючи рівень небезпеки при пересуванні на вулицях.
У Смілі продовжують красти кришки люків (Фотофакт)
Нові норми споживання електроенергії, на які нараховуються субсидії
Обсяги використання субсидіантами електрики затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 409 від 6 серпня 2014 року. Відповідно до документу, не змінилися обсяги використання електрики для домоволодінь із індивідуальним опаленням, інформує прес-служба ПАТ «Черкасиобленерго». Соціальні норми споживання електричної енергії в Україні у поточному році такі:Обговорили проведення козацького кола «Історичне коріння Сміли»
10 січня під головуванням секретаря міської ради К.Синьогуба відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки і проведення міських заходів, приурочених до 100-річчя Української революції. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.
Темою засідання було питання щодо проведення у місті 2 лютого урочистого козацького кола “Історичне коріння Сміли”
У поліції не підтверджують інформацію про знайдене тіло черкаської таксистки
У Черкасах продовжують активно обговорювати зникнення черкаської таксистки Ірини Чуприни. У соціальних мережах пишуть, що тіло жінки знайшли у Смілі. Та в черкаській поліції цей факт не підтверджують і говорять, що таксистку продовжують шукати, інформує “ПроВСЕ”.
Зниклу жінку-таксистку знайшли мертвою у Смілі
Жінку-таксистку Ірину Чуприну, яка зникла безвісти ще 7 січня, знайшли мертвою у Смілі. Про це повідомила її близька подруга Ірина Кононенко, інформує на своїй сторінці у мережі Facebook Сергій Радченко.
Смілянські волонтери вже в дорозі: з молитвою, колядою і подарунками для захисників і дітей (Відео)
Смілянські волонтери і колядники – організатори акції “Подаруй свято солдату” разом із секретарем міської ради Костянтином Синьогубом надвечір 10 січня вирушили до бійців у зону АТО. Нашим захисникам та дітям, які живуть на тій території, вони везуть подарунки, які зібрали завдяки небайдужим людям. Планують їх передати бійцям та дітям 11 січня, до речі, це Всесвітній день “Спасибі”. Також сміляни підготували і творчий подарунок – вертеп та пісні.


11 Січня 2018
Рубрика:
Сміла






