У Києві відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства. У змаганнях брала участь команда ДЮСШ «Олімп» з міста Сміла (тренер Катерина Чернявська). У складі команди була учениця школи №1 – Ольга Гноєва
Школярі розповіли про досягнення у радіовипуску “Гімназійна перерва”
Другокласники гімназії працюють за науково-педагогічним проектом всеукраїнського рівня “Інтелект
України”, відгуки батьки про проект. Досягнення гімназистів у міському конкурсі учнівський плакатів та
стіннівок на тему безпечного Інтернету, участь у благодійних ініціативах смілянських волонтерів та перемога на Чемпіонаті України з футболу. Про це та інше у випуску “Гімназійної перерви” розповіли учениці Оксана Музика та Анна Гусар.


14 Березня 2018
Рубрика:
Сміла










