Прочитав у газеті “СМІЛА” статтю В. Давиденка «Земля – наша годувальниця і потребує чутливого ставлення» і хочу висловити свою думку.
Я фермер з 18-річним стажем. Держава дала мені в оренду землю на 49 років, починав «з нуля», як кажуть у народі. Перші три роки не мав ні трактора, ні борони. Доводилось дуже тяжко, але вірив, що прийде час, коли керівництво держави повернеться обличчям до нас, фермерів. Будуть виділяти кредити на придбання техніки, посівного матеріалу та інше, так, як у Європі. Багато років жили фермери великою надією на кращі часи. А час ішов, у фермерів трейдери скуповували зерно за безцінь. Хоча всі попередні президенти говорили, що трейдери більше не будуть скуповувати зерно, а фермер зможе сам напряму продавати державі.


24 Листопада 2019
Рубрика:
Сміла








