21 травня команда “EcoTerra” смілянської школи-родини №15 вчилася основам комунікації в соцмережах в рамках Всеукраїнського екологічного проєкту “Zero Waste School”.
“Укрзалізниця” відновить пасажирські перевезення з 1 червня
Як інформує ТСН, з 1 червня в Україні знову відкриють перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні. До цього через коронавірус пасажирські поїзди не курсували понад 2 місяці.


22 Травня 2020
Рубрика:
Сміла








