Проїзд поки що не подорожчав

На засіданні виконавчого комітету минулого тижня було розглянуто 42 питання, зокрема про підсумки роботи ЖКГ за минулий опалювальний сезон та про підготовку об’єктів соціально-житлової сфери до роботи в осінньо-зимовий період, про організацію дитячого оздоровлення, затвердження графіка подачі води та інші.
Передувало початку роботи відзначення талановитої молоді міста стипендіями міського голови, які вручив 10 юним смілянам Вадим Решетняк.
До присутніх звернулася керівник Смілянської філії Ощадбанку Ірина Галкіна, яка розповіла про випуск казначейських зобов’язань на підтримку нашої армії вартістю 1000 гривень під 7% річних і закликала підтримати наших військових. Першим, хто відгукнувся на заклик, став секретар міської ради Ярослав Березань, який тут же і придбав одне зобов’язання.
Виступили перед присутніми і представники смілянського Правого сектора, які розповіли про поїздку до наших військових під Слов’янськ. До речі, вони сказали, що міський голова за свої кошти придбав нашим воїнам кілька десятків комплектів форми, але недобросовісні виробники продали її неякісну і вона прослужила недовго.
Серед питань, які викликали бурхливе обговорення, стало затвердження тарифів на проїзд у міських автобусах. Перевізники хотіли, аби він склав 3,50 грн., а думки членів виконкому розділилися: деякі пропонували підвищити проїзд до 3 грн.
Керівник Смілянського АТП-17128 Петро Даценко та приватний перевізник Олександр Плюта наполягали на затвердженні нового тарифу, аргументуючи здорожчанням пального, запчастин, мінімальної зарплати, бо інакше вони не зможуть працювати. Їм пропонували шукати шляхи здешевлення проїзду, зокрема переходити на газове пальне. Але, як виявилося, хоч автопідприємство і готове це зробити, газових заправок саме для автобусів у Смілі немає.
Анатолій Терещенко запропонував перевізникам свою підтримку, але наполягав на необхідності публічного обговорення підвищення тарифів з представниками громади.
Міський голова запитав, чи можуть перевізники ввести тариф 3 грн. без компенсації різниці в тарифах з міського бюджету. Але перевізники запропонували затвердити граничний тариф 3,50, а вони возитимуть за 3 грн., а коли пальне знову подорожчає, ввести 3,50 грн.
– Я за те, щоб шукати шляхи вирішення, а не за те, щоб довести перевізників до банкрутства, – сказав Вадим Володимирович. – Але на людей цей тариф не треба «вішати».
Міський голова запропонував детально розглянути це питання наступного тижня.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *