Про затвердження норм з вивезення побутових відходів

СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

13.03.2014

Сміла

№           89

Про затвердження норм з вивезення побутових відходів

Відповідно до пп. 16  п. “а” ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 № 280/97-ВР із змінами та доповненнями, п. 3 ст. 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” від 24.06.2004 № 1875-IV із змінами та доповненнями, п. “ї” Закону України “Про відходи” від 05.03.1998 р. № 187/98-ВР із змінами, Постанови від 10 грудня 2008 р. № 1070 “Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів” із змінами, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України “Про затвердження методичних рекомендацій щодо застосування одиниці маси, як основної одиниці під час здійснення операцій поводження з побутовими відходами” від 30.08.2013 р. № 426, з метою надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Сміла належної якості, виконавчий комітет Смілянської міської ради вирішив:

1.  Затвердити норми надання послуг з вивезення побутових відходів, згідно з додатком.

2. Керуючому санацією СКВП “Комунальник”, керівнику СКП “Наш Дім”, головам квартальних комітетів, головам ОСББ, сприяти проведенню роботи   з укладання договорів про надання послуг  з вивезення побутових відходів.

3. Управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради здійснити перевірку стану укладання договорів про надання послуг з вивезення побутових відходів між підприємством, що визнано виконавцем цих послуг та споживачами.

4.    Рішення набирає чинності з 1 квітня 2014 року.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на виконуючого обов’язки  першого заступника міського голови Студанса Ю.І. та управління житлово-комунального господарства.

Виконуючий обов’язки першого заступника міського голови                                                            Ю.І. Студанс

ПОГОДЖЕНО:

Секретар міської ради: Березань Я.Г.

Керуючий справами – заступник

міського голови:  Головченко О.Є.

Юридичний відділ:  Філатов С.М.

Управління ЖКГ: Демиденко С.М.

Додаток  до рішення міської ради

Норми надання послуг з вивезення побутових відходів

№ п/п

Об’єкт

Розрахункова одиниця

Норма* на рік м/куб

1

Багатоквартирні будинки

1 особа

1,38

2

Одноквартирні будинки з присадибною ділянкою за відсутності централізованого опалення (використання твердого палива) каналізації

1 особа

1,48

         *Норма надання послуг з вивезення великогабаритних відходів на 1 мешканця становить 10% від норми надання послуг з вивезення побутових відходів і при укладанні договорів додається до основного вивезення.

Керуючий справами-заступник міського голови                                              О.Є. Головченко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *