Про визначення послуги з вивезення побутових відходів як окремої комунальної послуги

СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

13.03.2014

Сміла

№     90

Про визначення послуги з вивезення побутових відходів як окремої  комунальної послуги

Відповідно до  п. 6. ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР із змінами,  п.п. 4  ч. 1 ст. 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” від 24.06.2004 № 1875-IV із змінами, п. “ї” ст. 21 Закону України “Про відходи” від 05.03.1998 р. № 187/98-ВР із змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070 “Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів” із змінами, ст. 11 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 р. № 1160-IV із змінами, п. 9 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від  1 червня 2011 р. № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги” із змінами, виконавчий комітет Смілянської міської ради вирішив:

1. Послугу з вивезення побутових відходів визначити як окрему комунальну послугу.

2. Виконавцям послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій переглянути тариф на послуги з утримання будинків   і споруд та прибудинкових територій в сторону зменшення на вартість послуги з вивезення побутових відходів  відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Виконавцям послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснювати нарахування плати за послуги з утримання будинків     і споруд та прибудинкових територій без урахування плати за послуги  з вивезення побутових відходів.

4. СКВП “Комунальник” відповідно до рішення виконавчого комітету від 23.07.2009 р. № 478 “Про визнання виконавця послуг з вивезення побутових відходів (збирання, зберігання, перевезення, перероблення, утилізація, знешкодження, та захоронення )” укласти договори про надання послуг з вивезення побутових відходів з власниками (наймачами) квартир (житлових приміщень у гуртожитку) та власниками, орендарями нежитлових приміщень  у житловому будинку (гуртожитку).

5.    Рішення набирає чинності з 1 квітня 2014 року.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на виконуючого обов’язки першого заступника  міського голови Студанса Ю.І. та начальника управління житлово-комунального господарства  Демиденка С.М.

Виконуючий обов’язки  першого заступника міського голови               Ю.І. Студанс

ПОГОДЖЕНО:

Секретар міської ради: Березань Я.Г.

Керуючий справами – заступник

міського голови:  Головченко О.Є.

Юридичний відділ:  Філатов С.М.

Управління ЖКГ: Демиденко С.М.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.