Розробляється схема зовнішнього освітлення

Як повідомлялося раніше, відбулася чергова зустріч секретаря міської ради Ярослава Березаня з журналістами місцевих ЗМІ. Основні питання, які цікавили присутніх, стосувалися житлово-комунальної галузі міста. Була можливість поспілкуватися і з виконуючим обов’язки першого заступника міського голови Юрієм Студансом, який нині безпосередньо відповідає за роботу ЖКГ.

Освітлення вулиць
На цей рік заплановано зробити освітлення 56 вулиць міста. Кошти на це передбачені. Торік на зовнішнє освітлення було витрачено 1 млн. 115 тис. грн. Цього року планується завершити роботу з розробки схеми зовнішнього освітлення.
Що стосується конкретно освітлення вулиці Федорова, частина якої належить місту, а частина Костянтинівці – будуть визначені конкретні межі мережі зовнішнього освітлення міста і мереж освітлення інших населених пунктів. Це дасть змогу зняти зайве навантаження на місто. Поставлено також завдання провести диспетчеризацію зовнішнього освітлення, що зекономить електроенергію і кошти міського бюджету.

Ремонт вулиць
Минулого року на ремонт вулиць планували більше 1 млн. грн., але кошти не були профінансовані. Тож вулиці Б.Хмельницького, Севастопольська, Жовтнева, про які запитували журналісти, є у переліку першочергового ремонту.

Обрізання дерев
Обрізання дерев виконує підприємець, якому заборговано за виконані роботи значні кошти. З вивезенням зрізаних гілок допомагають голови ОСББ. Є подрібнювач гілля, придбаний містом, але він повинен чіплятися на відповідний трактор, якого нині у міста немає.

Наш кор.

Свої питання з конкретних проблем ви, шановні читачі, можете надсилати письмово чи телефонувати до редакції, а журналісти озвучуватимуть їх безпосередньо Ярославу Григоровичу щовівторка і вже в середу ви матимете вичерпну відповідь.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *