У кожній нашій дитині світить сонце

Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 виповнилося 105 років

Це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчали, інші навчались.А дехто спочатку навчався сам, а згодом навчав наступні покоління. І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями десятиріччя. Тут завжди трудилися добрі й милосердні душею педагоги, які вміли любити дітей, вміли пробачати, терпляче чекати.

Школа – це не тільки стіни. Насамперед це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги – і ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки.

Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які стали добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ, посіяні тут в їхні душі зерна любові до всього рідного. Я вдячна нашим учням за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті відкриваєш щось нове в собі й у житті. У кожній нашій дитині світить сонце, вони всі в нас талановиті, ерудовані, всебічно розвинуті, демократичні й розкуті. Це діти ХХІ століття.  Окрема подяка колишнім випускникам, котрі добрими справами прославляють школу й місто на теренах країни й зарубіжжя.

Спасибі колегам-учителям за відданість нашій спільній справі, за любов до своєї професії. Низькій уклін учителям-ветеранам, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з них – це золоті сторінки історії нашої школи. Дякую всім технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний і теж почесний.

Велике спасибі батькам. Тісний зв’язок з ними, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати концептуальні питання навчання й виховання дітей.

Хочу висловити слова подяки міській владі, міському відділу освіти – за взаєморозуміння та підтримку, представникам громадськості – за довіру й повагу.

Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай будуть міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

З ювілеєм вас усіх, дорогі мої! Низький уклін тобі, наша рідна школо!

 

Тетяна ТРУШКОВА,

директор школи №4

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.