Фестиваль соціально-психологічних театрів

У 11-му міському фестивалі cоціально-психологічних театрів брали участь 7 навчальних закладів – гімназія («Аміго»), школи №2 («Батьки і діти»), №3 («У ритмі серця»), №1 («Нове життя»), №12 («Гармонія»), №5 («Оберіг») та школа-інтернат («Шанс»). Кожна творча група обрала одну психологічну проблему та висвітлила мовою сценічних засобів, у вигляді невеликої замальовки. Аматорські театри порушили проблему стосунків між батьками, розповіли про недостатню увагу та любов дорослих до власних дітей, шкідливий вплив неблагополучного оточення, ранні статеві зв’язки та їх наслідки, формування думки власної безпорадності та самореалізації, черствість, немилосердя та Інтернет-залежність.

Усі творчі колективи  відзначені в окремих номінаціях і нагороджені цінними подарунками. За бездоганну акторську майстерність та повне розкриття теми кращими соціально-психологічними театрами року названо «Нове життя» школи №1 та «Шанс» школи-інтернату.

Театр «Оберіг» спеціалізованої школи №5 переміг у номінації «За крок до перемоги», «Актуальність теми» – театр «У ритмі серця» школи №3-колегіуму, «Прогресивність втілення» – соціально-психологічний театр «Батьки і діти» школи №2, «Глибина відчуття» – театр «Аміго» гімназії ім. В.Т. Сенатора, «Соціальна значущість» – театр «Гармонія» спеціалізованої школи №12.

 Таїсія СОБОЛЬ

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Увидеть  kids garden магазин можете лишь на сайте: www.allbigshops.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *