Дорогі сміляни! Вітаю усіх з 620-ю річницею дня народження нашого міста!

slide-50У цей день кожен із нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято наповнює серця особливою теплотою і гордістю за наш мальовничий край, за наших талановитих, відважних, працьовитих земляків, об’єднує усіх, кому дороге наше місто.

Цього святкового дня низько вклонімося бойовому і трудовому подвигу дідів і батьків – усім, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував, боронив від ворога, хто сьогодні захищає нашу землю від окупантів у зоні бойових дій, усім, хто допомагає нашим воїнам, піклується про родини військовослужбовців, усім, хто любить рідне місто, хто працює і творить на благо його розвитку і щасливого майбутнього.

Бажаю, щоб нас завжди об’єднувала любов до Сміли та щире бажання зробити рідне місто найкращим. Бажаю щоб кожен смілянин пишався своєю малою Батьківщиною, щоб наше місто було місцем для щасливих зустрічей і радісних подій, щоб місто процвітало і кожному жителю дарувало добру надію на виконання заповітної мрії. Нехай життя у нашій рідній Смілі буде мирним і щасливим, нехай діти дзвінко сміються, нехай молодь успішно навчається і завзято працює, нехай тут кожен відчує себе потрібним і важливим, хай буде шана і повага всім людям похилого віку. Нехай місто росте, розвивається і займає особливе місце в наших серцях і в Україні.

З повагою секретар міської ради Віктор ФЕДОРЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *