Дорогі сміляни! Прийміть найщиріші вітання з чудовим святом – Днем міста!

slide-50Як народний депутат, чітко розумію, що основна моя робота – з людьми і для людей, тому намагаюсь докласти максимум зусиль, аби сміляни мали можливість жити в затишному та комфортному місті, а наші діти ходили в сучасні школи та займалися спортом.

Не буду перераховувати, що вже було зроблено для міста в попередні роки, скажу лише, що цього року за мого сприяння по вулиці Незалежності, 66 побудується міні-футбольний майданчик з синтетичним покриттям, буде встановлено два спортивних комплекси, один по вул. Мазура, 12, другий по вул. Героїв Небесної Сотні, 16, відкриються 10 дитячих майданчиків по вул. Кармелюка, 38, вул. Б.Хмельницького, 54-56, вул. Б.Хмельницького, 64, вул. В.Чорновола, 24, вул. Родини Бобринських, 64, вул. Мазура, 22, вул. Трипільській, 7 та по пров. Павлова, 14. Крім того, у 46 багатоповерхових будинках проводитиметься заміна вікон на енергозберігаючі.

Бажаю в цей день усім добра, здоров’я і достатку в родину, Божої та людської милості й благодаті, здійснення ваших задумів та мрій!

Хай квітне наша рідна Сміла!

Народний депутат України

Сергій РУДИК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *