Отримуючи матеріальну винагороду з кількох джерел, потрібно звітуватися про доходи.

За умови, що сума отриманих у 2013 році доходів перевищує 137 640 гривень і ці кошти отримані з декількох джерел як оплата праці, громадянин зобов’язаний подати декларацію про доходи, – інформує  Смілянської  ОДПІ .

«Цього року обов’язковому декларуванню підлягають доходи громадян, якщо протягом 2013 року вони нараховувалися  або були отримані  ними у формі заробітної плати, інших заохочувальних і компенсаційних виплат або інших виплат і винагород  у зв’язку з трудовими відносинами  та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами,- повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Смілянської ОДПІ  Олександр Коваленко. – І при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних  доходів перевищувала 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року».

Посадовець Смілянської ОДПІ наголосив, що у  податковій  декларації   також зазначається дохід, отриманий орендодавцем при наданні в оренду нерухомості  та дохід, отриманий  декларантом  при наданні рухомого майна в оренду чи  суборенду .

«Важливо відобразити  у  цьому  документі і  отриманий дохід у вигляді вартості успадкованого майна, це, як правило, кошти, майно,  майнові чи немайнові права у тих межах, які підлягають оподаткуванню»,- консультує Олександр Коваленко.

  Це роблять усі декларанти, крім спадкоємців-нерезидентів, які зобов’язані сплатити податок до нотаріального оформлення об’єктів спадщини та спадкоємців,  які отримали у спадщину об’єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.

Довідково:  за вичерпною  консультацією  можна звернутися до Центру обслуговування платників податків при Смілянській ОДПІ контактний телефон  – 4-62-91  та  з’ясувати всі незрозумілі для платників податків питання щодо порядку заповнення та надання податкової декларації.

                                                                                               Смілянська ОДПІ

                                                                                  ГУ  Міндоходів в Черкаській  області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *