Керівник органу доходів і зборів Смілянщини провів зустріч з платниками податків

З початку 2014 року набрали чинності чимало змін до Податкового кодексу України, у зв’язку з цим у платників податків виникли запитання, які потребували фахових роз’яснень. Робота в цьому напрямку проводиться постійно і в Центрі обслуговування платників, і в засобах масової інформації та на веб-сайтах органів влади, а також під час проведення індивідуальної роз’яснювальної  роботи.

Одним із найефективніших заходів, який дозволяє не тільки розповісти, але й роз’яснити платникам податків незрозумілі їм положення й приклади практичного застосування Податкового кодексу України, є проведення зустрічей керівників та фахівців з бухгалтерами та керівниками підприємств. Ці заходи несуть практично-роз’яснюючий характер.

Саме таку зустріч начальника Смілянської ОДПІ і проведено днями в  місті.

 – Сьогодні ви дізнаєтесь про зміни, які набрали чинності з 1 січня 2014 року, зокрема те, що стосується податку на прибуток, податку на додану вартість, адміністрування єдиного соціального внеску, та правильного застосування податкової соціальної пільги у 2014 році, а також про кампанію декларування доходів, отриманих в 2013 році, – зазначив начальник ОДПІ.

Як правильно застосовувати податкові соціальні пільги в 2014 році учасникам зустрічі розповів Олександр Коваленко. Також він ознайомив присутніх платників податків з новаціями кампанії декларування доходів громадян за 2013 рік. Ольга Захарченко розповіла про зміни, внесенні до податкової декларації з ПДВ, порядку її заповнення, а також про інші питання оподаткування.

                                                                                              Смілянська ОДПІ

                                                                                  ГУ  Міндоходів в Черкаській  області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *