ЖОВТО-СИНІ МОСТИ ТВОЇ, УКРАЇНО

DSC_0899

Всеукраїнська акція «Розмалюй своє місто» набирає все більшої  популярності. Молодь та активісти розмальовують в’їзні знаки та мости міста у жовто-блакитні кольори. Цей жест патріотизму та своєрідний заклик до єдності української нації підтримали і сміляни. Масово вони вийшли на акцію до свята Трійці. Кольорами державного прапору уже вкриті щонайменше три мости, найдовший з яких – шляхопровід в напрямку до радіозаводу. Щоб пофарбувати цей міст довжиною у 588 кроків, активістам знадобилися усі вихідні.

Ініціативна молодь охоче розмальовувала споруди, а водії та перехожі допомогали фарбою, пригощали солодощами, морозивом, водою. У свою чергу, завершивши роботу, молодь на найбільшому мості залишили транспарант з написом «Дякуємо за підтримку» і встановила державний прапор, а на асфальті активісти написали заклики до єдності та любові до України.

Нагадаємо, за кілька тижнів до цього, було пофарбовано вказівний знак при в’їзді в Смілу та міст через Тясмин. У планах – прикрашати національними кольорами наше місто й надалі і в такий спосіб підтримувати дух єдності українців як народу.

 Таїсія СОБОЛЬ

no images were found

.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *