Допоможемо родинам зі сходу України

Минулого тижня у Смілі побував заступник голови регіонального штабу Черкаської області з питань прийняття і розміщення громадян України з АР Крим та східних областей України Леонід Станчук. Він ознайомився з тим, як проводиться робота органами місцевої влади з цього питання та провів нараду з керівниками міста і району.

Заступники міського голови Олександр Головченко та Сергій Демиденко, начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Микола Ушаков поінформували про готовність до тимчасового розміщення переселенців з АР Крим та східних областей України. Як було зазначено, у Смілі перебуває 3 сім’ї з АР Крим: 2 – військовослужбовців винаймають житло і одна родина переїхала до батьків. Із східних регіонів України були лише кілька звернень, але люди не мали відповідних документів. Поки що влаштована одна сім’я, їй подарувала будинок небайдужа смілянська родина.

Якщо хтось із смілян має можливості й бажання допомогти з житлом вищезазначеним родинам, звертайтеся у відділ з питань цивільного захисту та оборонної роботи виконкому за тел. 4-50-30.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *