Збираємо бібліотечну мапу Сміли

DSC_0781

Біля центральної міської бібліотеки ім. О. Журливої стартувала естафета “Збираємо бібліотечну мапу міста”. Цей захід сміляни проводять як учасники обласного конкурсу проектів вуличних акцій. Мета заходу – нагадати молодому поколінню, що книга це порадник, друг та джерело знань, а бібліотека не лише місце для зберігання книг, але й місце цікавих зустрічей, проведення дозвілля і саморозвитку.

DSC_0776Привітати молодь та присутніх на відкритті естафети прийшли секретар міської Ярослав Березань, начальник відділу культури Ірина Бобошко та керівник ЦБС Ірина Огус. 

У бібліотечній вуличній ятці “Покоління NEXT” бібліотекарі представили найпопулярніші на думку молоді  видання, серед них є й дебютна книга (і в результаті єдина) лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка. Поряд з цим, за опитуванням в соцмережах, молодь цікавлять і класики світової літератури – А. Сент-Екзюпері, М. Булгаков,  Е. Ремарк, П. Коельйо та інші. Усі ці книги можна було побачити в ятці та прочитати, завітавши до бібліотеки. 

Разом з бібліоволонтерами, активною молоддю мапа, яка складається з 6 частин передаватиметься від філіалу до філіалу по Смілі, бо саме 6 бібліотечних відділів займається обслуговуванням молоді в місті. Щотижня бібліотечна карта доповнюватиметься по одній частині. Закінчиться акція в 29 травня в філіалі №2.

DSC_0779DSC_0777DSC_07751

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *