Основні завдання щодо посилення соціального захисту дітей в області виконано

Ще на початку 2013 року Президент України Віктор Янукович визначив пріоритетний напрямок розвитку держави – соціальний захист дітей. Ми робимо стратегічну інвестицію в тих, хто будуватиме і розвиватиме Україну практично до кінця ХХІ століття, – зазначив Віктор Федорович, проголошуючи нові соціальні ініціативи.
В минулому році в Черкаській області було зроблено чимало для дітей з особливими потребами, дітей-сиріт та сімей, які виховують таких дітей. Зокрема вдвічі збільшено розмір надбавки по догляду за дитиною-інвалідом з високим ступенем втрати здоров’я (підгрупа А). Для дітей віком до 6 років надбавка зросла на 516 грн., від 6 до 18 років – на 643 грн.
Також на 949 грн. було збільшено розмір соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з інвалідністю.
Крім того, в області вже працюють 7 центрів та 6 відділень для дітей-інвалідів, які дозволяють рідним не віддавати їх до спеціалізованих інтернатів та полегшують сім’ям з дітьми-інвалідами догляд за ними.

За інформацією Департаменту
соціального захисту населення
обласної державної адміністрації

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *