Гори вічно, світлий вогонь людської вдячності!

Сім десятиліть минуло з того часу, як наше місто було звільнено з ярма фашистської неволі. Але скільки б не минуло часу, незрима нитка пам’яті єднає сьогодні минуле і сучасне.

Біля Меморіалу Слави в міському парку культури та відпочинку 29 січня відбувся урочистий мітинг, присвячений 70-річчю визволення Сміли від фашистських загарбників. Спогадами про ті героїчні часи поділився ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник визволення нашого міста Яків Надточій. Героїв-визволителів та всіх учасників мітингу привітали заступник міського голови – керуючий справами Олександр Головченко, депутат міської ради, секретар Смілянської організації Комуністичної партії Ольга Нікітченко, міський краєзнавець Микола Опаренко. Від молодого покоління смілян з вітальним словом виступила учениця 11 класу гімназії Дарина Нестропа.
Учасники мітингу вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання, до Вічного вогню поклали квіти.
З нагоди 70-ї річниці визволення Сміли від фашистських загарбників у міському Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт. На свято завітали наші сусіди зі Звенигородщини, які перадали естафету «Слава визволителям України», котра проходить маршрутом, яким пройшли воїни-визволителі від області до області, від району до району по всій Україні. Почесна делегація у складі міського голови Звенигородки Олександра Саєнка, заступника голови Звенигородської РДА Руслана Канюка, голови ради ветеранів Володимира Линюка урочисто передала Смілі символи естафети – гільзу, заповнену землею з місць визвольних боїв, факел вічного вогню, Книгу літопису учасників бойових дій.
Від імені міського голови Сміли усіх присутніх на святі зі знаменною датою привітав заступник міського голови Олександр Головченко.

Джерело: smila.ck.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *