Почесна дата – 100-літній ювілей

Одразу дві смілянки цими днями відзначили своє 100-ліття – Олена Решетняк та Євдокія Сарана. Привітали жінок з почесним ювілеєм представники міської влади, управління праці та соціального захисту населення. Із теплими словами та побажаннями ювілярки отримали подарунки, квіти та Почесні грамоти від імені міської влади.
У родині Решетняків довголіттям відрізнялись чоловіки. А Олені Андріївні розпочала лік довгожительок серед жінок. Майже усе життя мешкала у Смілі. Нечисленна родина дуже дружна, хоча й розділяє їх океан: правнучка та найменший, праправнук Джастін, живуть в Америці. А Олену Андріївну оточує турботою і любов’ю сім’я доньки Олександри.

У родинному колі зустріла свій сотий день народження Євдокія Сарана. Доля щедро сипала їй випробування. Та, мабуть, Бог та Микола Чудотворець, у день якого жінка народилася, допомогли все здолати та дожити до почесного ювілею. Навіть у сто років Євдокія Михайлівна має хорошу пам’ять, охоче розповідає про своє життя та записує спогади. А велика родина – 2 доньки, зяті, 4 внучок, 6 правнуків і праправнук Костя, який в цьому році закінчує перший клас, щиро привітали старійшину роду.
Секретів довголіття жінки назвати не можуть. Мабуть, так Бог дав, говорять вони.

На знімку: гості з теплими вітаннями завітали на 100-літній ювілей до Олени Андріївни Решетняк.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.