Створено оперативний центр

У неділю, 2 березня у малому залі Будинку рад відбулася нарада з метою створення міського оперативного центру з координації дій усіх силових структур у Смілі. Головував міський голова Вадим Решетняк, були присутні секретар міської ради Ярослав Березань, заступники міського голови Юрій Студанс та Олександр Головченко, представники міського та лінійного на станції імені Тараса Шевченка відділів міліції, служби безпеки України, військового комісаріату, пожежної частини, депутати міської ради, члени Народної ради і представники громадських організацій – зареєстрованих і тих, які планують зареєструватися.
Виступив Володимир Зубенко, який зараз виконує обов’язки начальника Смілянського міськвідділу міліції. Він звернувся з проханням передати через ЗМІ звернення міліції до смілян, щоб у місті зберігався спокій і громадський порядок, йшлося і про те, щоб городяни викликали міліцію тільки в екстрених випадках.
Саме для цього і створений оперативний центр, щоб збирати всю інформацію від силових структур, громадських організації, щоб допомогти у збереженні правопорядку і спокою у нашому місті. Керівником центру призначено депутата міської ради, колишнього начальника Смілянсько-Кам’янського військового комісаріату полковника Івана Миколайовича Харченка.
Інформацію надав і начальник лінійного відділу міліції на станції імені Тараса Шевченка Микола Лисенко, який зазначив, що вони охороняють режимні об’єкти, але не мають права допустити до їхньої охорони громадські формування. Він наголосив, що правоохоронці не допустять зіткнення різних сторін, і просив представників самооборони контролювати тих людей, яких вони надсилають, тому що під цією «маркою» йдуть різні, щоб точно знати, що це ті люди, які допомагають міліції, а не сторонні особи, які беруть на себе незрозуміло які обов’язки.
Виступили представники громадського формування «Варта», яке допомагає міліції в наведенні порядку, та «Правого сектору», мета яких допомогти нашим структурам у наведенні порядку, не допустити порушення спокою і подібних ситуацій, як було в Сімферополі чи Харкові.
Також виступив представник «Активної молоді Смілянщини», яка буде реєструватися і яка хоче допомогти місту у підтриманні порядку. Активну молодь просили зареєструватися, щоб вона діяла у рамках законності.
Телефони оперативного центру ­ 4-10-17 або 15-77, тому прохання до всіх смілян: якщо у когось є оперативна інформація – негайно повідомляйте.

Людмила СКОРОХОД

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.