Замінити колег в зоні АТО вирушив загін одеських транспортних міліціонерів

мілЯк повідомляє СЗГ УМВС Українина Одеській залізниці, 19 жовтня зведений загін УМВС України на Одеській залізниці відряджений в порядку ротації для виконання завдань та несення служби з охорони громадського порядку в районах проведення антитерористичної операції. Працівники лінійних підрозділів на станціях Одеса-Головна, Знам’янка, Котовськ, імені Тараса Шевченка, Миколаїв, Херсон, Ізмаїл, Помічна повністю екіпіровані новим форменим одягом, засобами індивідуального захисту та зв’язку.

Командир зведеного загону підполковник міліції Геннадій Гречанюк доповів керівництву про готовність особового складу до виконання поставлених завдань.

Начальник Управління полковник міліції Сергій Карташов побажав правоохоронцям гідно виконати покладені на них обов’язки і повернутись до своїх підрозділів у повному складі живими і здоровими. Заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки Управління полковник міліції Володимир Чеховський провів детальний інструктаж бійців зведеного загону.  З напутніми словами до правоохоронців звернувся голова Ради ветеранів Управління Віктор Шибанов, який побажав бійцям достойно представляти транспортну міліцію Одеської магістралі під час службового відрядження.

 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *