Звіт секретаря міської ради, в. о. міського голови Віктора Антоновича Федоренка про роботу міської ради та виконавчого комітету за 2016 рік

dsc_1122Шановні сміляни, ось і закінчується 2016 рік. Зазвичай, по завершенню року кожна людина, родина замислюється, яким був рік, що минає, які досягнення, а може втрати, він приніс, окреслює плани на майбутнє. Нашій великій смілянській родині теж є що підсумувати, є здобутки, якими можемо пишатися, які надихають.
2016 рік був непростим – він випробовував нас змінами, реформами, воєнним конфліктом, який ще триває на сході держави. Але і в цей період сміляни проявили високу громадянську позицію, активність, вірність загальнонаціональним ідеям та інтересам громади. Важливо, що минулий рік характерний злагодженою спільною працею в реалізації багатьох громадських ініціатив.
Аналізуючи нашу спільну роботу, хотілося б зупинитися на її основних напрямках: фінансово-економічному розвитку та інвестиційній діяльності міста, житлово-комунальному господарстві, благоустрої та будівництві, забезпеченні належного рівня освіти, медицини, культури, спорту, соціального захисту населення в місті.

Фінансово-економічний розвиток та інвестиційна діяльність міста:
Одним із основних в діяльності влади є питання наповнення міського бюджету.
Загальний фонд міського бюджету по власних доходах за 11 місяців 2016 року виконано на 102,6 відсотка, тобто до бюджету отримано понад 128 мільйонів, перевиконання становить більше 3 мільйонів. Крім того, за 11 місяців 2016 року отримано субвенцій в сумі 261 млн. 525,8 тис. грн. та стабілізаційну дотацію 3 млн. 291,3 тис.грн. Середньомісячні надходження 2016 року становили більше 11 мільйонів, що практично на 4 мільйони більше минулого року. Всього збільшено доходну частину загального фонду міського бюджету в сумі 37 млн. 803,5 тис.грн.
Спеціальний фонд за звітний період, без урахування обсягів міжбюджетних трансфертів, виконано на 168,6 відсотка (при плані близько 11 мільйонів, отримано більше 19 мільйонів гривень). До бюджету розвитку – більше 14 мільйонів.
Протягом відповідного періоду забезпечено своєчасну виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ. Відсутня заборгованість по захищених статтях без урахування трансфертів з державного бюджету.
У 2016 році в економіку міста було залучено більше 26 млн.грн. капітальних інвестицій та виконано будівельних робіт на суму 5,1 млн.грн. Прямих іноземних інвестицій (акціонерний капітал) – в сумі 1,1 млн.дол. США.
У сфері промислового виробництва проводиться реконструкція приміщень з виготовлення виробів медичного призначення з дооснащенням газовою стерилізацією товариством «Технокомплекс».
На сьогодні розроблено ряд інвестиційних проектів, які будуть виконуватись в рамках Програми економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік, сформована база даних про земельні ділянки, перелік об’єктів комунальної власності та об’єктів незавершеного будівництва. Розпочато будівництво 2-3-поверхових житлових будинків по вул. Мічуріна, 22.
З метою залучення інвестицій в економіку міста проводяться зустрічі з керівниками промислових підприємств, потенційними інвесторами та залучення фінансового ресурсу ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) на умовах співфінансування для розвитку міста.
У сфері управління комунальним майном прийнято до комунальної власності міста 2 об’єкти державної власності: квартира, що розташована за адресою: м.Черкаси, вул. Байди Вишневецького, яка надана сім`ї загиблого воїна АТО, об’єкти соціальної інфраструктури, що перебували на балансі державного підприємства «Приладобудівний завод «Райдуга», – корпуси СМСЧ-14 по вул. Рєпіна, 26а; укладено 80 договорів оренди на 13,6 тис.кв.м. Всього передано в оренду 32,71 тис.кв.м.
Детальніше читайте в газеті “Сміла”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *