Звіт про допомогу за 15 червня

img_20220615_213800_93215 червня Смілянська міська рада за сприяння волонтерів та небайдужих мешканців нашої громади надала допомогу КП “Смілатеплокомуненерго”, передавши 24 вогнегасника з метою дотримання протипожежної безпеки на об’єктах підприємства.

Була надана допомога волонтерці Наталії Дяченко (засоби гігієни, шкарпетки), з метою подальшої їх передачі військовослужбовцям.

Крім того, щодня продовжуємо надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам – родинам з дітьми, яким передаємо памперси, дитяче харчування, засоби гігієни для малюків.

Продовжується співпраця міської ради з волонтерами ГО “Воля і право”.

Також надана допомога деяким громадам Черкаського району – 500 банок тушонки, яку виготовили освітяни міста.

У волонтерському центрі Будинку дитячої та юнацької творчості проведено розважальну програму “Караоке на майдані Дозвілля”. Учасниками заходу були юні сміляни та діти із числа внутрішньо переміщених сімей. Всі вони отримали велике задоволення, демонструючи свої вокальні здібності та отримуючи за це чудові призи.

Центром соціальних служб було надано гуманітарну допомогу: 28 особам (14 родин), 4 родини отримали допомогу речами (11 осіб).

Психологічну консультацію отримало 2 родини (5 осіб).

Активно функціонувала точка видачі «співДІЯ», в результаті якої було видано 55 замовлених наборів.

В рамках програми проектного менеджменту, Молодіжний простір “Всі Свої” готує квест для молоді, який буде проводитись до дня Конституції України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.