Звіт депутата Смілянської міської ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» ЗБОРІВСЬКОЇ Валентини Петрівни за сім місяців 2016 року

image003zborЗдійснення прийому громадян
Прийом громадян з жовтня 2015 р. по червень 2016 р. (вівторок, середа, четвер 11.00 -12.00)
Питання прийомів:
Про загальні збори співвласників ОСББ «Золоте руно». Про земельний податок суб’єктів господарської діяльності. Про судовий наказ ТОВ «Енергоінвест» до Їжакевича Антона. Про податок на землі у постійному користуванні СПЕК ЧДТУ. Про капітальний ремонт освітлення в районі Гречківка. Про судовий позов ТОВ «Енергоінвест» до П’ятова Валентина. Про судовий позов ТОВ «Енергоінвест» до Ємцева Олександра. Про надання субсидії Махно Раїсі Павлівні. Про судовий позов ТОВ «Енергоінвест» до Ковтуна Володимира. Про судовий позов ТОВ «Енергоінвест» до Медвежонкової Любові. Про побиття Бабченка Олега. Про виготовлення статуту, реєстрацію керівника ОСББ «Золоте руно». Про закриття філії бібліотеки в районі РПЗ.

Про загальні збори співвласників будинку по вул. Філатова, 12. Про ремонт дорожнього покриття по вул. Павлова, під яким проходять газові труби (Кучма Алла). Про судовий наказ ТОВ «Енергоінвест» до Скаржинської Наталії. Про судовий наказ ТОВ «Енергоінвест» до Новальського Віктора. Про судовий наказ ТОВ «Енергоінвест» до Півненко Світлани.
Підготовка депутатських запитів і депутатських звернень
Звернення: Про зменшення земельного податку для суб’єктів господарювання на землі постійного користування на 2016 р. Про перерахування субсидій на рахунок ОСББ «Золоте руно». Про не сплату податку за землі у постійному користуванні СПЕК ЧДТУ. Про причини закриття філії бібліотеки в районі РПЗ. Про економічні показники та заборгованість комунальних підприємств. Про витрати бюджетних коштів за 2015 рік.
Виступи на сесії міської ради
Про земельний податок суб’єктів господарської діяльності. Про результати перевірки бюджетних коштів за зверненням народного депутата Рудика С.Я. Про створення групи «Сміляни».
Детальніше читайте в газеті “Сміла”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *