Звіт депутата Смілянської міської ради ТРУШКЕВИЧА Олега Юрійовича, члена Об’єднання «Сила Громад»

img_8002Обраний депутатом Смілянської міської ради 25 жовтня 2015 року. Працював у складі постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності. 29.11.2016 року склав депутатські повноваження.
Громадською діяльністю у Смілі займаюся вже тривалий час. Неодноразово обирався депутатом Смілянської міської ради. Переконаний, що довіра смілян – це не лише додаткові повноваження, а й висока відповідальність перед виборцями.
Упевнений, на особливу увагу заслуговують діти та незахищені верстви населення. Так, напередодні минулого Нового року ми подарували диво для дітей-сиріт Сміли в день Святого Миколая та забезпечили їх подарунками. Не залишили поза увагою і тих дітей, котрі через військовий конфлікт на Сході країни змушені були полишити власні домівки. Тож для дітей, які приїхали в Смілу зі Сходу, ми також організували вітання та закупили солодкі подарунки.

Жителів квартального комітету №23, що в Малій Яблунівці, я, як депутат Смілянської міської ради та член Об’єднання «Сила Громад», також вітав з новорічними та різдвяними святами.

Завжди цікавлюся і проблемами навчально-виховного комплексу №15, що розташований у моєму мікрорайоні. Допомагаю керівництву закладу у вирішенні побутових питань. Постійно подарунками та грошовими преміями підтримую учнів школи №15, які брали участь в олімпіадах, а також їхніх старших наставників-вчителів, учні яких перемогли на шкільних олімпіадах.

Також я постійно підтримую та допомагаю в організації народознавчих заходів у центральній дитячій бібліотеці, бібліотеці-філії №3.

Я був один з тих, хто голосував проти скорочення бібліотечної мережі, оскільки вважаю, що бібліотеки – це насамперед знання, це культура.
Детальніше читайте в газеті “Сміла”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *