Звіт депутата Смілянської міської ради Стригуна Анатолія Миколайовича, ВО «Батьківщина»

stryhun-1Здійснення прийому громадян
Прийом громадян здійснювався кожен понеділок з 16.00 до 17.00 у громадській приймальні по вул. Трипільській, 7 (тел. 4-22-20) або за попереднім погодженням з виборцями та головою квартального комітету.
Підготовка депутатських запитів і депутатських звернень
Більшість звернень громадян стосувалася сприяння у наданні матеріальної допомоги, ремонті будівель, доріг та відновленні вуличного освітлення. Практично завжди працював у тісному контакті з підрозділами виконавчої влади, коли йшлося про вирішення проблем мешканців мікрорайону.

Направлено близько 30 депутатських звернень з приводу необхідності відновлення освітлення вулиць та заміни стовпів, які в аварійному стані. На вулиці Слов’янській освітлення відновлено повністю. Ініціював звернення в управління ЖКГ щодо ремонту кінцевої автобусної зупинки по вулиці Якіра, а також відновлення освітлення цієї вулиці. Неодноразово звертався стосовно незадовільного стану доріг мікрорайону, зокрема вулиць Курчатова, Тургенєва. Так, на вул. Незалежності, починаючи з автостанції до перехрестя вул. Федорова, вдалося привести дорогу в порядок. Сприяв асфальтуванню частини дороги по вулиці Юрова (Остапа Вишні). Для подальшого ремонту доріг необхідний крупний щебінь, який обіцяють завезти наступного року.
Детальніше читайте в газеті “Сміла”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *