Звіт депутата Смілянської міської ради сьомого скликання ДАВИДЕНКА Василя Івановича за 7 місяців 2016 року

davydviОбраний депутатом за списками від політичної партії Українське об’єднання патріотів УКРОП в квітні 2016 року приступив до обов’язків, замість депутатів, які склали повноваження.
У своїй депутатській діяльності я додержуюся Регламенту міської ради і керуюсь законами України.
Моєю програмою на виборах по виборчій дільниці №32 було одне питання – це відстоювання інтересів громадян Сміли у міській раді.
Після обрання мене депутатом почав працювати у складі постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства і був прийнятий у групу депутатів «Сміляни».

Як і кожен свідомий громадянин міста, беру активну участь у відстоюванні інтересів громадян Сміли, за що був виключений з групи «Сміляни».
Моя мета – зробити рідне місто чистим, привабливим для інвесторів і гостей, і щоб жителі пишалися тим, що вони живуть саме у Смілі.
За час моєї праці у міській раді брав участь у засіданнях комісії, депутатських слуханнях і сесіях міської ради. На цих засіданнях постійно сприяв у вирішенні питань з благоустрою, ремонту доріг, вуличного освітлення, а також питань, що пов’язані з розвитком міста.
Детальніше читайте в газеті “Сміла”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *