Звіт депутата Смілянської міської ради ГОЛУБНІЧЕНКО Світлани Анатоліївни

img_7869Член Об’єднання «Сила Громад». Обрана депутатом Смілянської міської ради 25 жовтня 2015 року. З листопада 2015 року по жовтень 2016 року працювала у складі постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації. З жовтня 2016 року переведена до постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.
Я перебуваю на посаді голови квартального комітету №24 вже понад 7 років. За цей час я активно займаюся громадською діяльністю в місті Сміла, постійно спілкуюся з мешканцями кварткому, вирішую проблемні питання. Так, за моєї ініціативи та безпосередньої участі було зроблено ряд поліпшень, зокрема таких, як реконструкція містка, що проходить через залізничний шлях по вул. Федорова, встановлення нового дитячого майданчика, прибирання території кварткому та багато інших корисних справ.

В жовтні 2015 року була вперше обрана депутатом до Смілянської міської ради від Об’єднання «Сила Громад». З того часу я продовжую совісно та відповідально працювати на благо мешканців нашого кварткому і міста в цілому.
Я завжди приділяю увагу малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, та сім’ям з дітьми, які мають інвалідність. Так, напередодні минулого Нового року я, разом із членами кварткому, ходили по домівках цих людей і вітали їхніх дітлахів з новорічними святами, вручали їм солодощі. Крім того, я, як волонтер Благодійного фонду «Тепла родина», постійно надаю цим сім’ям допомогу та підтримую їх.
Детальніше читайте в газеті “Сміла”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *