Звернення міського голови до жителів міста

news_2003_1_b1З 03.09.2018 у місті призупинено водопостачання та водовідведення у зв`язку із знеструмленням міським РЕМ комунального підприємства «ВодГео». Причину таких дій керівники ПАТ «Черкасиобленерго» пояснюють великою заборгованістю комунального підприємства за спожиту електроенергію. В той же час, енергетики не зазначають, що вагома частина боргу виникла у зв`язку з невідшкодуванням держави за різницю у тарифах.

Я приношу Вам свої вибачення за такі дії з боку «Черкасиобленерго». У такій ситуації сьогодні наші діти в навчальних закладах та хворі у лікарнях змушені терпіти незручності. Розумію, що і підприємці міста також будуть незадоволені станом дій та нестимуть збитки.

У такій ситуації прошу всіх об’єднатися у захисті своїх прав та звертатися до міськрайонного суду про неправомірність дій ПАТ «Черкасиобленерго» щодо невиконання статті 6 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення». Велика кількість звернень змусить судову гілку влади, яка представлена міськрайонним судом, захистити права всіх смілян.

Дякую вам за розуміння та підтримку.

 

З повагою міський голова

Олексій Цибко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *