Звернення до смілян

33Шановні сміляни, я дякую усім небайдужим, хто відгукнувся на моє звернення та взяв участь у міському віче, яке відбулося минулої суботи. Я з гордістю хочу сповістити громаду, що велика кількість мешканців досить активно долучилася до обговорення проблематики медичної галузі нашого міста.

Як відомо, відповідні міністерства відмовилися фінансувати залізничну лікарню та медико-санітарну частину, а міський бюджет не в змозі самостійно утримувати таку кількість лікарень. Наші медичні заклади, наші лікарні опинилися за крок від банкрутства.

Коли питання медичної галузі зайшло у глухий кут, а до повного колапсу залишився лише один крок, я прийняв рішення долучити до обговорення всю громаду нашого міста, аби вислухати поради людей.

Під час віче мої помічники занотували кожну пропозицію та кожне зауваження. Разом зі своєю командою ми все це проаналізували та виявили, які пропозиції можна спробувати реалізувати.

Одразу скажу, що просто закривати та скорочувати медичні заклади сміляни категорично заборонили. І я це досить добре почув. Тому, опираючись саме на поради смілян, ми розробили перші начерки умовної конструкції нової моделі медичної галузі міста.

Акцентую увагу, що ми відштовхувалися від конкретних порад, які лунали у залі під час виступів. Тому усе, що мої помічники зараз готують, це справжня громадська реформа, це дійсно Народне волевиявлення.

Але часу немає, а зробити потрібно дуже багато. Ми зобов’язані встигнути не просто реорганізувати нашу міську медичну галузь, а ефективно її реформувати.

Саме тому я скликаю друге міське віче з питання медичних закладів. На цьому віче я розповім, які висновки ми зробили з першої розмови, та запропоную громаді наші напрацювання за ці дні.

Я прошу смілян вислухати цю концепцію та висловити з цього питання своє бачення. Усе, що буде запропоновано смілянами, ми знову дуже оперативно опрацюємо і зробимо вже наступний крок.

Розумію, що кожна людина має свої власні справи і брати участь у подібних обговореннях може бути обтяжливо. Але якщо сьогодні ми цього не зробимо, якщо не зможемо оперативно реформувати міську медичну галузь, то рятувати наше життя вже буде нікому.

Прошу усіх долучитися до другого міського віче о 17.00 у четвер, 9 квітня.

Ярослав БЕРЕЗАНЬ,

секретар міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *