Зустріч за «круглим столом» із ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС

3Смілян, які брали участь у ліквідації Чорнобильської аварії запросили на зустріч за круглим столом у малу залу міського Будинку культури. На їх адресу пролунали слова вітань та щирої вдячності. Вручено Почесні грамоти та Подяки від влад міста, району та області. Слова вітань та побажання здоров’я, благополуччя та миру в родинах від імені міської влади передав керуючий справами Олександр Головченко. Він також вручив медаль “Захисник Вітчизни” та повідомив, що напередодні з найкращими побажаннями делегація від міста завітала до 7 родин смілянських ліквідаторів. Висловив побажання, щоб такі зустрічі були частіше, ніж два рази на рік до пам’ятних дат.
Нині у Смілі живе 762 постраждалих від аварії на ЧАЕС. Про проблеми, які нині хвилюють чорнобильців, розповів голова міськрайонної організації «Чорнобиль» Валерій Демченко. Увагу акцентував,  зокрема, на забезпеченні ліками, ситуації із житлом та транспортними перевезеннями. За круглим столом була нагода поспілкуватися з фахівцями галузі охорони здоров’я, соціального захиcту та інших структур, які опікуються учасниками ліквідації.

Зокрема, Валерій Демченко зазначив, що міська влада потурбувалася про те, щоб цю категорію людей  практично стовідсотково забезпечити ліками. Окрім цього вдалося зберегти пільгові перевезення для  постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС І категорії, в той час,  коли на державному рівні ці пільги скасовано.
За круглим столом була нагода поспілкуватися з фахівцями галузі охорони здоров’я, соціального захиcту та інших структур, які опікуються учасниками ліквідації, також присутні отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.
imag1698-2 32 imag1703

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *