Зустріч з трудовим колективом у селі Ротмістрівка

68755699_772464699852038_1205047151856451584_o15 серпня провідний спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Світлана Лошко провела зустріч з працівниками трудового колективу “Укрпошти” у селі Ротмістрівка Смілянського району.

Головна тема зустрічі: запровадження Пенсійним фондом України нової моделі звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через веб-портал електронних послуг Фонду.

Світлана  Лошко роз’яснила, що сервіс передбачає:

  • подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та копії документів, завірені електронним підписом);
  • після прийняття рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.

Впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян із Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.

Присутні мали змогу отримати відповіді на традиційні питання пенсійного забезпечення: правильність нарахування і обчислення страхового стажу, розмір мінімального страхового внеску, умови виходу на пенсію. На зустрічі були обговорені переваги офіційного працевлаштування, а також роздані буклети, листівки та пам’ятки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *