ЗУСТРІЧ З ДИТЯЧОЮ ПИСЬМЕННИЦЕЮ: «ПИСАТИ ДЛЯ ДІТЕЙ – ЦЕ ТВОРИТИ ДУШЕЮ»

Активні користувачі, учні 3-Б класу школи №3 колегіуму (класний керівник Людмила Поліщук) прийшли до бібліотеки на зустріч із відомою українською письменницею, авторкою 20 книг Ларисою Ніцой.

Пані Лариса – педагогиня, громадська та політична діячка, членкиня Національної Спілки письменників і письменниць України є ініціатором щорічного круглого столу «Книга на захисті дитячої душі», присвяченого Міжнарнодному Дню захисту дітей.

Також пані Лариса є організатором Всеукраїнського руху «Дорослі читають дітям», Всеукраїнської акції «Почитай мені, татку!», автором серії уроків для загальноосвітніх шкіл «Бібліотечний урок веде письменник» та ініціатором першого письменницького флеш – мобу в Україні «Читаємо дітям».

Під час-онлайн зустрічі гостя розповіла юним читайликам історії написання та видання своїх книг. Діти з цікавістю слухали розповідь письменниці про те, як народжуються сюжети майбутніх книг та створюються ілюстрації, переглянули презентації та активно ставили запитання авторці. Письменниця порадила дітям читати більше, вивчати рідну українську мову, вірити у свої сили і пишатися тим що ми – українці.

Приємним подарунком для гості стали вітання колегіантів: пісня та щирі побажання з нагоди дня народження. Зустріч подарувала учасникам гарний настрій та надихнула дітей частіше проводити своє дозвілля з книгою.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.