Зустріч в трудовому колективі Балаклеївської сільської ради

69360952_776350379463470_1741999479256514560_o_resizeОднією з форм забезпечення права громадян на звернення до Пенсійного фонду України є організація та проведення зустрічей в трудових колективах. Такі зустрічі є однією із можливостей вирішити свої питання та отримати кваліфіковані консультації.

20 серпня провідний спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян Тетяна Прилуцька провела зустріч у трудовому колективі Балаклеївської сільської ради. На зустрічі було висвітлено питання: е-пенсія – призначення пенсії в «один дотик», пенсійні зміни з 1 липня 2019 року, переваги легалізації заробітної плати, роз’яснені умови призначення пенсій, порядок обчислення страхового стажу.

Присутнім нагадали, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися до управління та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено. На завершення присутні отримали буклети з роз’яснювальною інформацією, повідомляють у Смілянському відділі ПФУ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *