ЗУСТРІЧ У ШКІЛЬНОМУ КЛУБІ «ПОЗИЦІЯ»

Нещодавно відбулася зустріч учнів 6 класу Смілянської школи №2 у клубі «Позиція» (керівник В.О. Савченко, викладач предмету «Захист Вітчизни») з учасником АТО Олексієм Савченком.
4У грудні учні 5-6 класів відправили Олексію посилку з листами, малюнками, поробками, оберегами, свої фотокартки, щоб підтримати бійців, створити атмосферу новоріччя. Олексій розповів школярам скільки радості відчули учасники АТО, як розмістили малюнки, фотокартки та поробки на стінах військових палаток та влаштували собі новорічний настрій завдяки щирому вчинку школярів.
Із цікавістю роздивлялися учні фото Донецька та Дебальцеве, де побував гість, про події у цих населених пунктах вони багато чують по телебаченню та з інтернету. Олексій розповів про умови, у яких мешкають солдати, про розпорядок військових буднів.
На завершення заходу усі дівчата міцно обняли мужнього захисника України, передаючи свої щирі почуття та побажання щасливого повернення додому, а хлопці по-чоловічому тиснули руку справжнього польового офіцера.

Прес-центр ЗОШ №2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *