Зустріч смілянських студентів із представниками підприємств України

У Смілянському коледжі харчових технологій влаштували зустріч випускників 4-го курсу із представниками провідних підприємств з різних областей України. На розподілі студентів відділення інженерної механіки на робочі місця: техніками-конструкторами, операторами станків з ЧПУ, токарями, фрезерувальниками, техніками-технологами, запрошували такі провідні компанії, як: ТОВ «Костал Україна», ПАТ «Золотоніський машинобудівний завод імені І.І. Лепсе», ТОВ «Золотоніський маслоробний комбінат», ТОВ Краєвид «Згурівський цукровий завод», ПП «Ланнівський цукровий завод».
На зустрічі були присутні представники таких підприємств, як: ПП «Ланнівський цукровий завод», ПАТ «Азот», ТОВ «Черкасихліб ЛТД», ТОВ «Глобінський переробний завод», ТОВ Краєвид «Згурівський цукровий завод», які запрошували випускників розпочати свою кар’єру саме у них.
У роботі розподілу студентів відділення харчових технологій та менеджменту приймали участь та запрошували студентів розпочати свою кар’єру такі провідні компанії: ПП «Ланнівська МТС», ТОВ Краєвид «Згурівський цукровий завод», ТОВ «Черкасихліб ЛТД», ТОВ «Світ Ласощів»,   ПАТ «Юрія» ТМ «Волошкове поле», ТОВ «Сієрра Трейд».
Крім того особливу увагу випускників привернуло запрошення на роботу від провідної української кондитерської компанії BISCOTTI, що виробляє понад 70 видів високоякісних кондитерських виробів. Потужності якої розташовані у Львові. Зв’язок з студентами та їхнє спілкування відбувалося по телемосту, користуючись Skype.
Присутні представники підприємств, пропонували випускникам гарні умови, презентували свої компанії та наполегливо запрошували на роботу, адже кожен з них зацікавлений у кваліфікованому працівнику.
Крім того, протягом року до коледжу надсилалася велика кількість заявок на працевлаштування молодих спеціалістів, цьому підтвердженням слугують офіційні листи.
Тому на завершення можна зробити висновок, що попит на молодих спеціалістів, які здобувають освіту у галузі машинобудування, харчових технологій та менеджменту надзвичайно великий.

Прес-центр СКХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *