Зустріч майбутніх випускників коледжу з потенційним роботодавцем

DSC_704324 січня в стінах Смілянського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій уже традиційно відбулася чергова зустріч майбутніх випускників з представниками провідного підприємства, метою якого була пропозиція ефективного працевлаштування та реалізація потенціалу молодих спеціалістів коледжу.
На зустрічі були присутні студенти 4-го курсу, спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів».
З метою реалізації та успішного працевлаштування, директор компанії  запропонував випускникам наступні посади, а саме:  web – програміст, web – розробник, графічний редактор. Саме висока базова підготовка студентів, дає можливість займати їм запропоновані посади.
Наступним кроком в ході зустрічі було практичне знайомлення студентів з діяльності компанії. Для цього студентам було представлено проекти, які розробляє компанія, а також, ті які уже знаходять у використанні, це дало можливість випускникам детальніше розгледіти рівень роботи компанії та відповідно оцінити свої можливості.
Випускники мали можливість особисто поспілкуватися та отримати з перших вуст відповіді на питання професійного характеру, що свідчило про зацікавленість та згоду на співпрацю.
Крім того дана зустріч наглядно продемонструвала попит на молодих спеціалістів в галузі ІТ-технологій.
Сподіваємося, що дана зустріч приведе до тісної співпраці та стане для наших випускників, гарним початком успішної кар’єри.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *