Зустріч колегіантів із учасником ліквідації на ЧАЕС

sam_210914 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Зараз цю подію багато хто називає просто днем ліквідатора. Цей день пам’яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.
Саме з цього приводу учні 7-А класу школи № 3 колегіум зібралися у приміщенні краєзнавчого музею на зустріч з учасником ліквідації на ЧАЕС Валерієм Богуном.
Під час зустрічі діти дізналися водночас цікаві і сумні факти. Підрозділи, які були у його підпорядкуванні займалися дезінфекцією радіаційно забруднених об’єктів. Розповідь торкнулася і подій евакуації свідком яких став гість музею. Він розповів які моторошні відчуття були через декілька тижнів коли він відвідав порожній Чорнобиль. Учні також переглянули виставку, яка розміщена в музею і присвячена Чорнобильській трагедії. Під час святкування цієї пам’ятної дати в Україні силові структури виділяють почесний караул, представники влади покладають вінки до пам’ятників, які слугують нагадуванням усім нам про ту страшну аварію й кількість загиблих ліквідаторів.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *