Зустріч із керівниками правоохоронних органів та суду

 359547ae-b400-4421-a4b8-0b21485b7ff12 квітня міський голова Олексій Цибко провів зустріч з представниками міського відділу поліції, міжрайонної прокуратури, міськрайонного суду. Міський голова озвучив своє бачення щодо охорони правопорядку, створення системи відеоспостереження з метою профілактики та упередження правопорушень, розслідування неякісного ремонту доріг та притягнення до відповідальності підрядників, поставивив питання щодо оцінки та законності дій  на сесії міської ради  1 березня 2016 року. О.Цибко запропонував проведення подібних нарад щомісячно.

Голова райради В.Грошев запропонував напрацювати спільні кроки в облаштуванні відеоспостереження міста та району. Прикладом спільної дії адміністрації, виконкому та силових структур є вирішення питання теплозабеспечення. Голова райради наголосив на необхідності вирішення містом і районом питань щодо фінансової підтримки силових структур з метою їх оперативності та підвищення якості роботи.     

Начальник відділу поліції С.Власенко проінформував про роботу відділу поліції, порядку виїзду оперативних груп на виклики, запропонував розгляд конкретних питань та розроблення плану дій з них, затронув питання щодо придбання вагового обладнання на в`їзді у місто з метою контролю проходження транспорту. Заступник прокурора М.Пидорич звернув увагу на розгляді конкретних питань, які були швидко розглянуті завдяки наявності камер спостереження.   

Голова міськрайонного суду В.Калашник зазначив, що при штаті у 12 суддів на даний час працює лише двое суддів. Даний факт впливає на стан розгляду справ, висловив прохання щодо підвищення якості подання матеріалів прокуратурою для розгляду судом.

На нараді обговорили питання щодо спільної роботи правоохоронних органів та комунального підприємства «Варта».

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *