Зручна статистика для громадян та влади: триває тестування нового портал Держстату

Триває цифровізація Держстату, щоб кожен українець мав доступ до якісних даних. Запущено закритий бета-тест нового порталу. У тестуванні беруть участь представники бізнесу, громадськості та державних органів.

На новому порталі Держстату вся інформація зберігатиметься в єдиній системі замість окремих файлів, як було раніше. Тож українцям більше не доведеться витрачати багато часу на пошук потрібної інформації. Усі необхідні дані будуть на одній зручній платформі.

Крім того, кожен зможе скористатися «Банком даних». Це зручний інструмент, який дозволяє працювати з інформацією у вигляді графіків і таблиць. А ключові статистичні показники відображатимуться на інтерактивних дашбордах. Дані з порталу можна буде експортувати в зручному форматі (SDMX-CSV). Це дозволить швидко й ефективно аналізувати та поширювати необхідну інформацію.

Оновлений портал також міститиме календар оприлюднення статистичної інформації та графік подання звітності. Тож користувачі статистики зможуть заздалегідь відслідковувати майбутні релізи, а респонденти — планувати подання звітів.

Портал Держстату розроблено за підтримки Програми EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.